Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 39 mil. Kč

Do 39 mil. Kč

447 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 90 m², pozemek 793 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 793 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 793 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 793 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 793 m²

Buřenice - Babice, okres Pelhřimov

2 070 000 Kč

1 970 000 Kč

21 889 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 041 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²

Kyjovice 178, Kyjovice

4 500 000 Kč

4 000 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Březí, Čachrov

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

27 014 Kč/m2

Prodej chaty 6 m², pozemek 342 m²Prodej chaty 6 m², pozemek 342 m²
Prodej chaty 6 m², pozemek 342 m²
Prodej chaty 6 m², pozemek 342 m²

Prodej chaty 6 m², pozemek 342 m²

Rozkvět míru II, Hradec Králové

650 000 Kč

108 333 Kč/m2

Prodej chaty 55 m²Prodej chaty 55 m²
Prodej chaty 55 m²
Prodej chaty 55 m²

Prodej chaty 55 m²

87, Čerňovice

2 490 000 Kč

45 273 Kč/m2

Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²

Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²

Dobronice 11, Tavíkovice

1 499 000 Kč

15 779 Kč/m2

Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²
Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²
Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²

Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²

Slatina nad Úpou, Slatina nad Úpou

7 200 000 Kč

6 500 000 Kč

34 946 Kč/m2

Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²

Hostákov ev. č. 2, Vladislav

2 121 000 Kč

30 300 Kč/m2

Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²

Tvarožná Lhota, okres Hodonín

1 200 000 Kč

25 532 Kč/m2

Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²

Vadkovice ev. č. 41, Chbany

4 697 000 Kč

31 313 Kč/m2

1...91011...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 041 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.