Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 60 mil. Kč

Do 60 mil. Kč

448 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²

Tvarožná Lhota, okres Hodonín

1 200 000 Kč

25 532 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 021 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²

Vadkovice ev. č. 41, Chbany

4 697 000 Kč

31 313 Kč/m2

Prodej chaty 46 m², pozemek 461 m²Prodej chaty 46 m², pozemek 461 m²
Prodej chaty 46 m², pozemek 461 m²
Prodej chaty 46 m², pozemek 461 m²

Prodej chaty 46 m², pozemek 461 m²

Chotěboř, okres Havlíčkův Brod

1 100 000 Kč

23 913 Kč/m2

Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²
Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²
Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²

Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²

Bukovník 47, Bukovník

1 990 000 Kč

17 456 Kč/m2

Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²

Březnice, okres Zlín

1 550 000 Kč

32 292 Kč/m2

Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²
Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²
Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²

Prodej chalupy 130 m², pozemek 2003 m²

Skvrňov 67, Skvrňov

4 350 000 Kč

33 462 Kč/m2

Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²

Libunec 29, Libuň

5 900 000 Kč

65 556 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²

Pouchobrady ev. č. 1, Sobětuchy

4 900 000 Kč

108 889 Kč/m2

Prodej chaty 75 m², pozemek 250 m²Prodej chaty 75 m², pozemek 250 m²
Prodej chaty 75 m², pozemek 250 m²
Prodej chaty 75 m², pozemek 250 m²

Prodej chaty 75 m², pozemek 250 m²

Lipová, okres Prostějov

2 099 000 Kč

27 987 Kč/m2

Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²
Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²
Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²

Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²

Hamry 144, Hamry

16 900 000 Kč

106 962 Kč/m2

1...101112...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 021 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.