Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 60 mil. Kč

Do 60 mil. Kč

450 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²

Plavsko, okres Jindřichův Hradec

1 550 000 Kč

51 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 043 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²
Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²
Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²

Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²

Liblín 52, Liblín

3 290 000 Kč

35 761 Kč/m2

Prodej chaty 30 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 400 m²

Borohrádek, okres Rychnov nad Kněžnou

899 000 Kč

29 967 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²

Borohrádek, okres Rychnov nad Kněžnou

999 000 Kč

49 950 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²

Urbinská 140, Český Krumlov - Domoradice

1 349 000 Kč

53 960 Kč/m2

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²

Horní Orlice ev. č. 46, Červená Voda

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej chaty 16 m², pozemek 480 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 480 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 480 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 480 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 480 m²

Praha, okres Praha 6

860 000 Kč

53 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Holub
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Jan Holub

Jan Holub

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 16 m²Prodej chaty 16 m²
Prodej chaty 16 m²
Prodej chaty 16 m²

Prodej chaty 16 m²

Za lesíkem, Praha

2 190 000 Kč

136 875 Kč/m2

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²

Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou

7 990 000 Kč

99 875 Kč/m2

1...272829...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 043 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.