Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 60 mil. Kč

Do 60 mil. Kč

451 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 55 m², pozemek 709 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 709 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 709 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 709 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 709 m²

Vrážné ev. č. 28, Pláně

1 250 000 Kč

22 727 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 049 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Samopše, okres Kutná Hora

4 200 000 Kč

48 837 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²

Rybnice, okres Plzeň-sever

1 300 000 Kč

1 290 000 Kč

17 917 Kč/m2

Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²

Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²

Mezná 26, Hřensko

7 990 000 Kč

21 595 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

1 650 000 Kč

1 490 000 Kč

59 600 Kč/m2

Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²

Dolní Malá Úpa 11, Malá Úpa

20 000 000 Kč

181 818 Kč/m2

Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²
Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²
Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²

Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²

Na příkopech, Bystré

9 900 000 Kč

34 138 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²
Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²
Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²

Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²

Loužnice 31, Loužnice

3 100 000 Kč

2 500 000 Kč

40 323 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová
Realitní kancelář: Rehypex
Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová

Ing. Jana Drozdová

4.8

Realitní kancelář: Rehypex
Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²
Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²
Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²

Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²

Žlutice, okres Karlovy Vary

3 950 000 Kč

33 193 Kč/m2

Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²

Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²

U Kazína, Praha

1 890 000 Kč

48 462 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
1...323334...46

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 049 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.