Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 80 mil. Kč

Do 80 mil. Kč

447 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²

Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²

Luka pod Medníkem 107, Jílové u Prahy

1 897 000 Kč

1 747 000 Kč

44 795 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 054 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²

Bezvěrov 50, Bezvěrov

990 000 Kč

49 500 Kč/m2

Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²

Bouzov, okres Olomouc

4 200 000 Kč

28 000 Kč/m2

Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

6 790 000 Kč

75 444 Kč/m2

Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²
Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²
Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²

Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²

Železný Brod - Horská Kamenice, okres Jablonec nad Nisou

11 990 000 Kč

86 884 Kč/m2

Prodej chalupy 214 m², pozemek 3018 m²Prodej chalupy 214 m², pozemek 3018 m²
Prodej chalupy 214 m², pozemek 3018 m²
Prodej chalupy 214 m², pozemek 3018 m²

Prodej chalupy 214 m², pozemek 3018 m²

Janov 103, Janov

1 150 000 Kč

5 374 Kč/m2

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Mezirolí ev. č. 12, Nová Role

1 990 000 Kč

46 279 Kč/m2

Prodej chaty 65 m², pozemek 1016 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 1016 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 1016 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 1016 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 1016 m²

Zákraví 13, Ohnišov

5 300 000 Kč

81 538 Kč/m2

Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²
Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²
Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²

Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²

Stupava 87, Stupava

11 000 000 Kč

40 293 Kč/m2

Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²

Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²

Tvrdkov, okres Bruntál

2 650 000 Kč

27 604 Kč/m2

1...121314...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 054 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.