Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 80 mil. Kč

Do 80 mil. Kč

448 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²

Zlín, okres Zlín

1 750 000 Kč

38 889 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 052 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 103 m², pozemek 507 m²Prodej chaty 103 m², pozemek 507 m²
Prodej chaty 103 m², pozemek 507 m²
Prodej chaty 103 m², pozemek 507 m²

Prodej chaty 103 m², pozemek 507 m²

Hřiměždice, okres Příbram

10 300 000 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej chaty 72 m², pozemek 399 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 399 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 399 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 399 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 399 m²

Oparno ev. č. 14, Velemín

3 900 000 Kč

54 167 Kč/m2

Prodej chaty 52 m², pozemek 165 m²Prodej chaty 52 m², pozemek 165 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 165 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 165 m²

Prodej chaty 52 m², pozemek 165 m²

Drachkov, okres Strakonice

1 900 000 Kč

36 538 Kč/m2

Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²

Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²

Zaječí 21, Maršovice

8 000 000 Kč

21 220 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²

Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²

Pardubice, okres Pardubice

650 000 Kč

81 250 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²

Dolní Bělá ev. č. 55, Dolní Bělá

1 780 000 Kč

24 722 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²

Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²

Bítovčice, okres Jihlava

1 790 000 Kč

42 619 Kč/m2

Prodej chaty 16 m², pozemek 267 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 267 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 267 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 267 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 267 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

700 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodej chaty 42 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 42 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 42 m², pozemek 1 m²

Jihlava, okres Jihlava

450 000 Kč

10 714 Kč/m2

1...232425...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 052 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.