Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 80 mil. Kč

Do 80 mil. Kč

455 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²
Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²
Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²

Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²

Postřekov, okres Domažlice

2 590 000 Kč

2 390 000 Kč

22 547 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 061 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 105 m², pozemek 318 m²Prodej chalupy 105 m², pozemek 318 m²
Prodej chalupy 105 m², pozemek 318 m²
Prodej chalupy 105 m², pozemek 318 m²

Prodej chalupy 105 m², pozemek 318 m²

Slatina nad Úpou 107, Slatina nad Úpou

2 150 000 Kč

1 990 000 Kč

18 952 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²

Stadice ev. č. 127, Řehlovice

2 890 000 Kč

2 490 000 Kč

49 800 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²
Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²
Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²

Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²

Nová Ves v Horách, okres Most

3 890 000 Kč

13 697 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral
Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral

Ing. Tomáš Zavoral

4.9

Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²

U Velkého rybníka ev. č. 93, Jesenice

2 750 000 Kč

2 250 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²

Komenského 639, Moravské Budějovice

3 990 000 Kč

3 600 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²

Seč, okres Chrudim

2 390 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²

Slavoňov 55, Slavoňov

3 199 000 Kč

2 499 000 Kč

27 767 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²

Chvalčov, okres Kroměříž

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

47 766 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²

Potočiny ev. č. 409, Poříčí nad Sázavou

2 490 000 Kč

1 790 000 Kč

43 659 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
1...8910...46

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 061 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.