Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

426 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 99 m², pozemek 707 m²Prodej chalupy 99 m², pozemek 707 m²
Prodej chalupy 99 m², pozemek 707 m²
Prodej chalupy 99 m², pozemek 707 m²

Prodej chalupy 99 m², pozemek 707 m²

Rožmberk nad Vltavou 81, Rožmberk nad Vltavou

6 000 000 Kč

60 606 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 927 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Nečtiny, okres Plzeň-sever

3 000 000 Kč

27 273 Kč/m2

Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²
Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²
Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²

Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²

Amerika, Vsetín

1 490 000 Kč

1 400 000 Kč

3 922 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²

Pelhřimov, okres Pelhřimov

2 290 000 Kč

2 150 000 Kč

86 000 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²

Hartvíkovice, okres Třebíč

770 000 Kč

495 000 Kč

9 900 Kč/m2

Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²

Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²

Mariánské údolí, Klášterec nad Ohří

1 499 900 Kč

1 399 900 Kč

18 181 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 492 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 492 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 492 m²

Pchery, okres Kladno

3 490 000 Kč

174 500 Kč/m2

Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²

Dobrá Voda ev. č. 5, Dobrá Voda

1 060 500 Kč

22 564 Kč/m2

Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 36 m², pozemek 1 m²

Kostelec ev. č. 48, Hluboká nad Vltavou

3 499 000 Kč

97 194 Kč/m2

Prodej chaty 55 m²Prodej chaty 55 m²
Prodej chaty 55 m²
Prodej chaty 55 m²

Prodej chaty 55 m²

Květov, Písek

5 200 000 Kč

4 990 000 Kč

90 727 Kč/m2

1...131415...43

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 927 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.