Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

425 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²
Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²
Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²

Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²

Chlum, okres Česká Lípa

4 400 000 Kč

35 484 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 935 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²

Prodej chalupy 77 m², pozemek 472 m²

Jarov 40, Jarov

6 750 000 Kč

87 662 Kč/m2

Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²

Bor 95, Sadov

2 490 000 Kč

56 591 Kč/m2

Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²
Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²
Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²

Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²

Česká Třebová, okres Ústí nad Orlicí

450 000 Kč

45 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 665 m²

Bezvěrov 50, Bezvěrov

990 000 Kč

49 500 Kč/m2

Prodej chaty, pozemek 421 m²Prodej chaty, pozemek 421 m²
Prodej chaty, pozemek 421 m²
Prodej chaty, pozemek 421 m²

Prodej chaty, pozemek 421 m²

Ježník, Pod Bezručovým vrchem, Krnov

890 000 Kč

Realitní makléř: Rostislav Kaňa
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Rostislav Kaňa

Rostislav Kaňa

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

1 990 000 Kč

48 537 Kč/m2

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1506 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 1506 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1506 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1506 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1506 m²

Bělá 22, Bělá

3 590 000 Kč

44 875 Kč/m2

Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²
Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²
Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²

Prodej chaty 7 m², pozemek 1715 m²

Tuněchody, okres Chrudim

3 490 000 Kč

498 571 Kč/m2

Prodej chaty 41 m², pozemek 669 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 669 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 669 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 669 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 669 m²

Újezd ev. č. 112, Albrechtice nad Vltavou

2 999 000 Kč

73 146 Kč/m2

1...212223...43

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 935 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.