Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

422 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²

Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²

Mezná 26, Hřensko

7 990 000 Kč

21 595 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 921 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 913 m²

Blansko, okres Blansko

2 419 000 Kč

48 380 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

1 650 000 Kč

1 490 000 Kč

59 600 Kč/m2

Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²
Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²
Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²

Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²

Loužnice 31, Loužnice

3 100 000 Kč

2 500 000 Kč

40 323 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová
Realitní kancelář: Rehypex
Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová

Ing. Jana Drozdová

4.8

Realitní kancelář: Rehypex
Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²
Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²
Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²

Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²

Žlutice, okres Karlovy Vary

3 950 000 Kč

33 193 Kč/m2

Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²

Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²

U Kazína, Praha

1 890 000 Kč

48 462 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

1 499 000 Kč

31 229 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej chaty 27 m²Prodej chaty 27 m²
Prodej chaty 27 m²
Prodej chaty 27 m²

Prodej chaty 27 m²

311, Morávka

2 150 000 Kč

1 990 000 Kč

73 704 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej chaty 32 m², pozemek 268 m²Prodej chaty 32 m², pozemek 268 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 268 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 268 m²

Prodej chaty 32 m², pozemek 268 m²

Jenišov ev. č. 189, Horní Planá

2 790 000 Kč

2 490 000 Kč

77 813 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej chalupy 90 m², pozemek 793 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 793 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 793 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 793 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 793 m²

Buřenice - Babice, okres Pelhřimov

2 070 000 Kč

1 970 000 Kč

21 889 Kč/m2

1...313233...43

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 921 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.