Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

120 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 55 m², pozemek 150 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 150 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 150 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 150 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 150 m²

Údolí Raků, Tehov

1 490 000 Kč

27 091 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 491 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²

Prodej chaty 14 m², pozemek 300 m²

Elišky Přemyslovny 451, Praha - Zbraslav

1 300 000 Kč

92 857 Kč/m2

Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²

Vrcovice ev. č. 4, Vrcovice

1 490 000 Kč

1 190 000 Kč

14 875 Kč/m2

Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²

Úlice, okres Plzeň-sever

1 450 000 Kč

41 429 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²

Dražice ev. č. 365, Dražice

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

53 784 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²

Meruňková, Dolní Zálezly

1 999 000 Kč

1 899 000 Kč

59 344 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²
Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²
Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²

Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²

Závidkovice 10, Světlá nad Sázavou

1 690 000 Kč

26 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²

Seč, okres Chrudim

2 390 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Zdelov, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 399 000 Kč

42 394 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Ledečko 63, Ledečko

1 890 000 Kč

1 790 000 Kč

24 189 Kč/m2

Realitní makléř: Ivan Nikodým
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ivan Nikodým

Ivan Nikodým

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
123...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 491 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.