Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

122 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²

Pokutická, Kadaň

1 149 000 Kč

1 099 000 Kč

54 950 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 492 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²

Dolní Stropnice ev. č. 10, Římov

1 190 000 Kč

1 100 000 Kč

55 000 Kč/m2

Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²
Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²
Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²

Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²

Helenín ev. č. 4622, Jihlava

1 360 500 Kč

1 260 500 Kč

84 033 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²

Růžená ev. č. 107, Růžená

1 330 000 Kč

26 600 Kč/m2

Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²

Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²

Jihlava, okres Jihlava

1 490 000 Kč

1 290 000 Kč

33 947 Kč/m2

Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²
Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²
Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²

Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²

ZK Jan Žižka, Třebíč

1 290 000 Kč

1 140 000 Kč

47 500 Kč/m2

Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²

Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²

Napajedla ev. č. 223, Napajedla

1 699 000 Kč

1 549 000 Kč

48 406 Kč/m2

Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²
Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²
Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²

Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²

Nová Role, okres Karlovy Vary

1 490 000 Kč

1 150 000 Kč

42 593 Kč/m2

Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²

Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²

Karlovy Vary, okres Karlovy Vary

1 300 000 Kč

1 200 000 Kč

52 174 Kč/m2

Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²
Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²
Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²

Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²

Pňovany ev. č. 374, Pňovany

2 190 000 Kč

1 999 000 Kč

24 378 Kč/m2

1...456...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 492 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.