Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

121 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²

Stříbro ev. č. 47, Stříbro

1 690 000 Kč

28 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 492 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²

Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

2 130 000 Kč

1 990 000 Kč

49 750 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Kruh, okres Semily

1 899 000 Kč

25 320 Kč/m2

Prodej chaty 18 m²Prodej chaty 18 m²
Prodej chaty 18 m²
Prodej chaty 18 m²

Prodej chaty 18 m²

Rosice nad Labem

1 250 000 Kč

69 444 Kč/m2

Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Ledečko 63, Ledečko

1 890 000 Kč

1 790 000 Kč

24 189 Kč/m2

Realitní makléř: Ivan Nikodým
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ivan Nikodým

Ivan Nikodým

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²

Hýskov, okres Beroun

2 280 000 Kč

2 000 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²

Znojmo - Přímětice, okres Znojmo

1 802 900 Kč

51 511 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²

Dobrá Voda ev. č. 4, Dobrá Voda

1 485 000 Kč

1 060 500 Kč

22 564 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²

Číhalín, okres Třebíč

2 440 000 Kč

1 990 000 Kč

99 500 Kč/m2

Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²

Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²

Hradiště ev. č. 22, Jáchymov

1 650 000 Kč

1 550 000 Kč

9 012 Kč/m2

1...8910...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 492 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.