Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

395 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²
Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²
Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²

Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²

Drnovice, okres Vyškov

2 999 000 Kč

44 761 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 822 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²

Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²

Mělnická 140, Řepín

6 500 000 Kč

92 857 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²

Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²

Adamov 83, Adamov

10 899 000 Kč

111 214 Kč/m2

Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²

Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²

Žebětínek, Brno

6 590 000 Kč

90 274 Kč/m2

Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²
Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²
Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²

Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²

Teplá, okres Cheb

2 633 000 Kč

17 791 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²

Plavsko, okres Jindřichův Hradec

1 550 000 Kč

51 667 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²

Urbinská 140, Český Krumlov - Domoradice

1 349 000 Kč

53 960 Kč/m2

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²

Horní Orlice ev. č. 46, Červená Voda

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 16 m²Prodej chaty 16 m²
Prodej chaty 16 m²
Prodej chaty 16 m²

Prodej chaty 16 m²

Za lesíkem, Praha

2 190 000 Kč

136 875 Kč/m2

1...232425...40

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 822 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.