Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

84 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 70 m², pozemek 1100 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 1100 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 1100 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 1100 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 1100 m²

Lidečko, okres Vsetín

2 500 000 Kč

35 714 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 436 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 80 m², pozemek 630 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 630 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 630 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 630 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 630 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

2 890 000 Kč

36 125 Kč/m2

Prodej chaty 80 m²Prodej chaty 80 m²
Prodej chaty 80 m²
Prodej chaty 80 m²

Prodej chaty 80 m²

Kyselka, Karlovy Vary

2 750 000 Kč

34 375 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²

Roztoky ev. č. 47, Roztoky

2 950 000 Kč

49 167 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²

Mokrá-Horákov, okres Brno-venkov

2 340 000 Kč

29 250 Kč/m2

Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²

Čisovice, okres Praha-západ

2 999 000 Kč

63 809 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²

Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²

Čeladná, okres Frýdek-Místek

2 100 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²

Hostákov ev. č. 2, Vladislav

2 121 000 Kč

30 300 Kč/m2

Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²

Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²

Za Akáty ev. č. 12, Vlašim

2 990 000 Kč

49 016 Kč/m2

Prodej chalupy 81 m², pozemek 1154 m²Prodej chalupy 81 m², pozemek 1154 m²
Prodej chalupy 81 m², pozemek 1154 m²
Prodej chalupy 81 m², pozemek 1154 m²

Prodej chalupy 81 m², pozemek 1154 m²

Horní Studenec 8, Ždírec nad Doubravou

2 590 000 Kč

31 975 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...345...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 436 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.