Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

96 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²
Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²
Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²

Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²

Nová Ves v Horách, okres Most

3 890 000 Kč

13 697 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral
Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral

Ing. Tomáš Zavoral

4.9

Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 513 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²

Komenského 639, Moravské Budějovice

3 990 000 Kč

3 600 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²

Chvalčov, okres Kroměříž

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

47 766 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik

Jan Minarik

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²

Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²

Uherské Hradiště - Mařatice, okres Uherské Hradiště

4 700 000 Kč

3 890 000 Kč

65 932 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Sezimovo Ústí, okres Tábor

3 800 000 Kč

223 529 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Doubrava 34, Chrášťany

3 150 000 Kč

29 167 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²

Kyjovice 178, Kyjovice

4 500 000 Kč

4 000 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Březí, Čachrov

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

27 014 Kč/m2

Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²

Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

3 200 000 Kč

26 667 Kč/m2

Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 448 m²

Vadkovice ev. č. 41, Chbany

4 697 000 Kč

31 313 Kč/m2

1234...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 513 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.