Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

67 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 90 m², pozemek 57 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 57 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 57 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 57 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 57 m²

Lipno nad Vltavou ev. č. 131, Lipno nad Vltavou

9 499 000 Kč

8 750 000 Kč

97 222 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 326 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 120 m², pozemek 646 m²Prodej chaty 120 m², pozemek 646 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 646 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 646 m²

Prodej chaty 120 m², pozemek 646 m²

Na Plovárně, Hlásná Třebaň

8 900 000 Kč

74 167 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Prodej chalupy 160 m², pozemek 1076 m²Prodej chalupy 160 m², pozemek 1076 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 1076 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 1076 m²

Prodej chalupy 160 m², pozemek 1076 m²

Nevratice, okres Jičín

5 800 000 Kč

36 250 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²

Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²

Zaječí 21, Maršovice

8 000 000 Kč

21 220 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²
Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²
Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²

Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²

Mirovice, okres Písek

6 590 000 Kč

63 365 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²

Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²

Mělnická 140, Řepín

6 500 000 Kč

92 857 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²

Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²

Žebětínek, Brno

6 590 000 Kč

90 274 Kč/m2

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²

Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou

7 990 000 Kč

99 875 Kč/m2

Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²
Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²
Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²

Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²

Rokytnice v Orlických horách 427, Rokytnice v Orlických horách

5 499 000 Kč

14 246 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
1...345...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 326 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.