Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

94 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²
Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²
Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²

Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²

Mirovice, okres Písek

6 590 000 Kč

63 365 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 427 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²

Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²

Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou

5 885 000 Kč

49 042 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²
Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²
Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²

Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²

Rokytnice v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou

5 499 000 Kč

14 246 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²
Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²
Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²

Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²

Dolní Dvůr, okres Trutnov

8 950 000 Kč

8 590 000 Kč

31 815 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²

Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²

Mezná 26, Hřensko

7 990 000 Kč

21 595 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²
Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²
Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²

Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²

Na příkopech, Bystré

9 900 000 Kč

34 138 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²

Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²

Mezholezy 13, Mezholezy

6 800 000 Kč

6 250 000 Kč

65 104 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²

Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²

Srní ev. č. 132, Stráž nad Ohří

12 900 000 Kč

43 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²

Bítouchov 166, Semily

8 900 000 Kč

80 909 Kč/m2

Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²
Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²
Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²

Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²

Slatina nad Úpou, Slatina nad Úpou

7 200 000 Kč

6 500 000 Kč

34 946 Kč/m2

123...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 427 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.