Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

58 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 221 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²

Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou

7 990 000 Kč

99 875 Kč/m2

Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²
Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²
Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²

Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²

K. V. Raise 166, Volary

13 990 000 Kč

35 689 Kč/m2

Prodej chaty 133 m²Prodej chaty 133 m²
Prodej chaty 133 m²
Prodej chaty 133 m²

Prodej chaty 133 m²

Černá v Pošumaví, Český Krumlov

18 900 000 Kč

142 105 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.8

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²

Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²

Mezná 26, Hřensko

7 990 000 Kč

21 595 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²

Dolní Malá Úpa 11, Malá Úpa

20 000 000 Kč

181 818 Kč/m2

Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²
Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²
Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²

Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²

Na příkopech, Bystré

9 900 000 Kč

34 138 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej chalupy 135 m²Prodej chalupy 135 m²
Prodej chalupy 135 m²
Prodej chalupy 135 m²

Prodej chalupy 135 m²

, Tichá

10 500 000 Kč

77 778 Kč/m2

Realitní makléř: Nikola Georgievová
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Nikola Georgievová

Nikola Georgievová

4.1

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²

Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²

Děpoltovice 98, Děpoltovice

7 490 000 Kč

41 611 Kč/m2

Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²

Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²

Hořejší Vrchlabí 282, Vrchlabí

12 200 000 Kč

24 400 Kč/m2

1...3456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 221 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.