Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

5 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²

Kraslice, okres Sokolov

2 490 000 Kč

2 150 000 Kč

33 077 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 80 m²Prodej chaty 80 m²
Prodej chaty 80 m²
Prodej chaty 80 m²

Prodej chaty 80 m²

Kyselka, Karlovy Vary

2 750 000 Kč

34 375 Kč/m2

Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²

Bor 95, Sadov

2 490 000 Kč

56 591 Kč/m2

Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²
Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²
Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²

Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²

Teplá, okres Cheb

2 633 000 Kč

17 791 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²

Jindřichovice, okres Sokolov

2 990 000 Kč

31 474 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.