Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

11 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²

Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²

Cheb, okres Cheb

1 899 900 Kč

1 799 900 Kč

49 997 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 38 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Mezirolí ev. č. 12, Nová Role

1 990 000 Kč

46 279 Kč/m2

Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²
Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²
Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²

Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²

Nová Role, okres Karlovy Vary

1 490 000 Kč

1 150 000 Kč

42 593 Kč/m2

Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²

Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²

Karlovy Vary, okres Karlovy Vary

1 300 000 Kč

1 200 000 Kč

52 174 Kč/m2

Prodej chaty 64 m²Prodej chaty 64 m²
Prodej chaty 64 m²
Prodej chaty 64 m²

Prodej chaty 64 m²

Bochov, Karlovy Vary

1 899 000 Kč

29 672 Kč/m2

Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

1 990 000 Kč

48 537 Kč/m2

Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²

Hroznětín, okres Karlovy Vary

790 000 Kč

17 955 Kč/m2

Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²

Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²

Hradiště ev. č. 22, Jáchymov

1 650 000 Kč

1 550 000 Kč

9 012 Kč/m2

Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²

Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²

Boč 13, Stráž nad Ohří

1 798 000 Kč

30 475 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²

Odrava, okres Cheb

455 000 Kč

405 000 Kč

6 750 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 38 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.