Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

248 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 43 m²Prodej chaty 43 m²
Prodej chaty 43 m²
Prodej chaty 43 m²

Prodej chaty 43 m²

Nový Hrádek, Náchod

2 890 000 Kč

67 209 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 125 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 80 m², pozemek 313 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 313 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 313 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 313 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 313 m²

Skála 10, Věž

890 000 Kč

11 125 Kč/m2

Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²

Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²

Kolmistrova 353, Kladno

700 000 Kč

30 435 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²
Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²
Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²

Prodej chaty 46 m², pozemek 151 m²

Hlučín, okres Opava

1 250 000 Kč

860 000 Kč

18 696 Kč/m2

Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²

Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

2 130 000 Kč

1 990 000 Kč

49 750 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Kruh, okres Semily

1 899 000 Kč

25 320 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 710 m²

Lechova, Ostrava

990 000 Kč

949 000 Kč

23 725 Kč/m2

Prodej chalupy 80 m², pozemek 169 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 169 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 169 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 169 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 169 m²

Roseč 49, Roseč

2 890 000 Kč

36 125 Kč/m2

Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²
Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²
Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²

Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²

Hony 23, Police nad Metují

2 990 000 Kč

2 890 000 Kč

11 606 Kč/m2

Prodej chaty 18 m²Prodej chaty 18 m²
Prodej chaty 18 m²
Prodej chaty 18 m²

Prodej chaty 18 m²

Rosice nad Labem

1 250 000 Kč

69 444 Kč/m2

1...171819...25

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 125 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.