Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

247 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²

Zlín, okres Zlín

1 750 000 Kč

1 470 000 Kč

32 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 125 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²
Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²
Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²

Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²

Amerika, Vsetín

1 490 000 Kč

1 400 000 Kč

3 922 Kč/m2

Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²

Kácovec ev. č. 8, Tichonice

2 750 000 Kč

74 324 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²

Pelhřimov, okres Pelhřimov

2 290 000 Kč

2 150 000 Kč

86 000 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²

Hartvíkovice, okres Třebíč

770 000 Kč

489 000 Kč

9 780 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²

Hronov ev. č. 103, Hronov

1 995 000 Kč

1 795 000 Kč

89 750 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²

Pokutická, Kadaň

1 149 000 Kč

1 099 000 Kč

54 950 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²

Dolní Stropnice ev. č. 10, Římov

1 190 000 Kč

1 100 000 Kč

55 000 Kč/m2

Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²
Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²
Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²

Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²

Helenín ev. č. 4622, Jihlava

1 360 500 Kč

1 260 500 Kč

84 033 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²

Růžená ev. č. 107, Růžená

1 330 000 Kč

26 600 Kč/m2

1...789...25

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 125 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.