Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

199 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²

Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²

Blansko - Olešná, okres Blansko

1 390 000 Kč

44 839 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 924 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²

Dobrá Voda ev. č. 5, Dobrá Voda

1 060 500 Kč

22 564 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Bolevec ev. č. 2845, Plzeň

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²
Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²
Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²

Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²

Teplá, okres Cheb

2 633 000 Kč

17 791 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 1678 m²

Plavsko, okres Jindřichův Hradec

1 550 000 Kč

51 667 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 422 m²

Urbinská 140, Český Krumlov - Domoradice

1 349 000 Kč

53 960 Kč/m2

Prodej chaty 16 m²Prodej chaty 16 m²
Prodej chaty 16 m²
Prodej chaty 16 m²

Prodej chaty 16 m²

Za lesíkem, Praha

2 190 000 Kč

136 875 Kč/m2

Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²

Pelhřimov ev. č. 5302, Pelhřimov

1 699 000 Kč

77 227 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²

Chřibská, okres Děčín

2 399 000 Kč

39 983 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²

ZK Nad Janovým mlýnem, Třebíč

1 890 000 Kč

32 586 Kč/m2

1...121314...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 924 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.