Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

199 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²

Ševětín ev. č. 30, Ševětín

2 000 000 Kč

30 769 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 924 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 98 m², pozemek 311 m²Prodej chalupy 98 m², pozemek 311 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 311 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 311 m²

Prodej chalupy 98 m², pozemek 311 m²

Netěchovice 41, Týn nad Vltavou

2 499 000 Kč

25 500 Kč/m2

Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²

Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²

Mlýnec, Přimda

1 600 000 Kč

12 500 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 558 m²

Stříbro ev. č. 47, Stříbro

1 690 000 Kč

28 167 Kč/m2

Prodej chaty 43 m²Prodej chaty 43 m²
Prodej chaty 43 m²
Prodej chaty 43 m²

Prodej chaty 43 m²

Nový Hrádek, Náchod

2 890 000 Kč

67 209 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²

Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

2 130 000 Kč

1 990 000 Kč

49 750 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Kruh, okres Semily

1 899 000 Kč

25 320 Kč/m2

Prodej chalupy 80 m², pozemek 169 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 169 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 169 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 169 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 169 m²

Roseč 49, Roseč

2 890 000 Kč

36 125 Kč/m2

Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²
Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²
Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²

Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²

Hony 23, Police nad Metují

2 990 000 Kč

2 890 000 Kč

11 606 Kč/m2

Prodej chaty 18 m²Prodej chaty 18 m²
Prodej chaty 18 m²
Prodej chaty 18 m²

Prodej chaty 18 m²

Rosice nad Labem

1 250 000 Kč

69 444 Kč/m2

1...131415...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 924 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.