Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

198 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²

Nade Mží, Plzeň

2 700 000 Kč

2 499 000 Kč

208 250 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 924 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 37 m², pozemek 1230 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 1230 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 1230 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 1230 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 1230 m²

Vítězná, okres Trutnov

3 300 000 Kč

2 200 000 Kč

59 459 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²

Křečov 11, Štichovice

1 370 000 Kč

39 143 Kč/m2

Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²

Radeč 75, Úpice

2 290 000 Kč

25 444 Kč/m2

Prodej chaty 80 m², pozemek 756 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 756 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 756 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 756 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 756 m²

Velký Dřevíč ev. č. 4, Hronov

2 890 000 Kč

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej chaty 32 m²Prodej chaty 32 m²
Prodej chaty 32 m²
Prodej chaty 32 m²

Prodej chaty 32 m²

Čilina ev. č. 154, Rokycany - Plzeňské Předměstí

2 495 000 Kč

77 969 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Dolany ev. č. 14, Dolany

1 600 000 Kč

1 390 000 Kč

34 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²

Paseka, okres Olomouc

2 400 000 Kč

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej chaty 73 m², pozemek 49 m²Prodej chaty 73 m², pozemek 49 m²
Prodej chaty 73 m², pozemek 49 m²
Prodej chaty 73 m², pozemek 49 m²

Prodej chaty 73 m², pozemek 49 m²

Butov ev. č. 18, Stříbro

1 139 000 Kč

15 603 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej chaty 40 m²Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²

Prodej chaty 40 m²

Drahotuše

1 780 000 Kč

1 615 000 Kč

40 375 Kč/m2

1...17181920

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 924 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.