Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

198 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²

Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²

Mrač, okres Benešov

2 499 000 Kč

2 090 000 Kč

27 867 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 924 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²

Prodej chaty 59 m², pozemek 174 m²

Boč 13, Stráž nad Ohří

1 798 000 Kč

30 475 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

1 799 999 Kč

32 727 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²

Dolní Zálezly ev. č. 237, Dolní Zálezly

2 500 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²

Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²

Bohuslavice u Zlína, okres Zlín

1 500 000 Kč

1 400 000 Kč

77 778 Kč/m2

Prodej chaty 70 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 398 m²

Paseka - Karlov, okres Olomouc

2 290 000 Kč

1 990 000 Kč

28 429 Kč/m2

Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²

Zahrádka, okres Plzeň-sever

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²

Křečovice, okres Benešov

2 920 000 Kč

2 820 000 Kč

35 250 Kč/m2

Prodej chalupy 80 m², pozemek 150 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 150 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 150 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 150 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 150 m²

Zadní Zhořec, okres Žďár nad Sázavou

1 988 000 Kč

1 700 000 Kč

21 250 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Vítkov, okres Opava

2 200 000 Kč

37 931 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
1...181920

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 924 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.