Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

198 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²

Slavoňov 55, Slavoňov

3 199 000 Kč

2 499 000 Kč

27 767 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 924 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Zdelov

1 650 000 Kč

1 399 000 Kč

42 394 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²
Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²
Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²

Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²

Starobranská 73, Chlumec nad Cidlinou III

2 990 000 Kč

66 444 Kč/m2

Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²

Třešť, okres Jihlava

1 490 000 Kč

20 694 Kč/m2

Prodej chaty 88 m², pozemek 802 m²Prodej chaty 88 m², pozemek 802 m²
Prodej chaty 88 m², pozemek 802 m²
Prodej chaty 88 m², pozemek 802 m²

Prodej chaty 88 m², pozemek 802 m²

Solany 82, Děčany

2 999 000 Kč

34 080 Kč/m2

Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²

Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²

Roštín, okres Kroměříž

1 800 000 Kč

34 615 Kč/m2

Prodej chaty 50 m²Prodej chaty 50 m²
Prodej chaty 50 m²
Prodej chaty 50 m²

Prodej chaty 50 m²

, Ostrava

2 399 000 Kč

47 980 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²

Přerov, okres Přerov

2 500 000 Kč

55 556 Kč/m2

Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²

Tvarožná Lhota, okres Hodonín

1 200 000 Kč

25 532 Kč/m2

Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²
Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²
Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²

Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²

Bukovník 47, Bukovník

1 990 000 Kč

17 456 Kč/m2

1...456...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 924 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.