Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

198 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²

Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²

Luka pod Medníkem 107, Jílové u Prahy

1 897 000 Kč

1 747 000 Kč

44 795 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 924 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Mezirolí ev. č. 12, Nová Role

1 990 000 Kč

46 279 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 389 m²

Moravské Bránice, okres Brno-venkov

1 990 000 Kč

1 750 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²

Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²

Tvrdkov, okres Bruntál

2 650 000 Kč

27 604 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²

Zlín, okres Zlín

1 750 000 Kč

1 470 000 Kč

32 667 Kč/m2

Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²
Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²
Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²

Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²

Amerika, Vsetín

1 490 000 Kč

1 400 000 Kč

3 922 Kč/m2

Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²

Kácovec ev. č. 8, Tichonice

2 750 000 Kč

74 324 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²

Pelhřimov, okres Pelhřimov

2 290 000 Kč

2 150 000 Kč

86 000 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²

Hronov ev. č. 103, Hronov

1 995 000 Kč

1 795 000 Kč

89 750 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²

Pokutická, Kadaň

1 149 000 Kč

1 099 000 Kč

54 950 Kč/m2

1...567...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 924 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.