Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

84 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²

Přerov, okres Přerov

2 500 000 Kč

55 556 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 436 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²

Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²

Tvrdkov, okres Bruntál

2 650 000 Kč

27 604 Kč/m2

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Nečtiny, okres Plzeň-sever

3 000 000 Kč

27 273 Kč/m2

Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²

Kácovec ev. č. 8, Tichonice

2 750 000 Kč

74 324 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²

Pelhřimov, okres Pelhřimov

2 290 000 Kč

2 150 000 Kč

86 000 Kč/m2

Prodej chaty 42 m², pozemek 36 m²Prodej chaty 42 m², pozemek 36 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 36 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 36 m²

Prodej chaty 42 m², pozemek 36 m²

Oslnovice ev. č. 355, Oslnovice

3 590 000 Kč

2 950 000 Kč

70 238 Kč/m2

Prodej chaty 44 m²Prodej chaty 44 m²
Prodej chaty 44 m²
Prodej chaty 44 m²

Prodej chaty 44 m²

36, Vrábče

2 990 000 Kč

2 200 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej chaty 135 m², pozemek 170 m²Prodej chaty 135 m², pozemek 170 m²
Prodej chaty 135 m², pozemek 170 m²
Prodej chaty 135 m², pozemek 170 m²

Prodej chaty 135 m², pozemek 170 m²

Bítov 107, Bítov

3 500 000 Kč

2 800 000 Kč

20 741 Kč/m2

Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²

Jedvaniny ev. č. 27, Nečtiny

3 300 000 Kč

2 900 000 Kč

24 167 Kč/m2

Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²

Čím, okres Příbram

2 500 000 Kč

35 714 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
1234...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 436 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.