Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

84 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²

Prodej chaty 62 m², pozemek 319 m²

Komorní Lhotka, okres Frýdek-Místek

2 650 000 Kč

42 742 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 436 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²

Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²

Buk, okres Přerov

2 900 000 Kč

55 769 Kč/m2

Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 584 m²

Prlov, okres Vsetín

2 190 000 Kč

27 375 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela
Realitní kancelář: Sun reality
Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

4.7

Realitní kancelář: Sun reality
Prodej chaty 60 m², pozemek 548 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 548 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 548 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 548 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 548 m²

Dřešín, okres Strakonice

2 390 000 Kč

39 833 Kč/m2

Prodej chalupy 154 m², pozemek 691 m²Prodej chalupy 154 m², pozemek 691 m²
Prodej chalupy 154 m², pozemek 691 m²
Prodej chalupy 154 m², pozemek 691 m²

Prodej chalupy 154 m², pozemek 691 m²

Dírná, okres Tábor

2 250 000 Kč

14 610 Kč/m2

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Nečtiny, okres Plzeň-sever

3 000 000 Kč

27 273 Kč/m2

Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²

Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²

Bohdašín 64, Bohdašín

2 290 000 Kč

47 708 Kč/m2

Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²

Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²

Pňovany 146, Pňovany

2 960 000 Kč

29 600 Kč/m2

Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²

Hněvnice, okres Plzeň-sever

2 190 000 Kč

46 596 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chaty 117 m²Prodej chaty 117 m²
Prodej chaty 117 m²
Prodej chaty 117 m²

Prodej chaty 117 m²

Bělá pod Bezdězem, Mladá Boleslav

2 990 000 Kč

25 556 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

1...456...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 436 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.