Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

84 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²

Nade Mží, Plzeň

2 700 000 Kč

2 499 000 Kč

208 250 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 436 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 37 m², pozemek 1230 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 1230 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 1230 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 1230 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 1230 m²

Vítězná, okres Trutnov

3 300 000 Kč

2 200 000 Kč

59 459 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²

Radeč 75, Úpice

2 290 000 Kč

25 444 Kč/m2

Prodej chaty 80 m², pozemek 756 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 756 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 756 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 756 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 756 m²

Velký Dřevíč ev. č. 4, Hronov

2 890 000 Kč

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej chaty 32 m²Prodej chaty 32 m²
Prodej chaty 32 m²
Prodej chaty 32 m²

Prodej chaty 32 m²

Čilina ev. č. 154, Rokycany - Plzeňské Předměstí

2 495 000 Kč

77 969 Kč/m2

Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²

Prodej chaty 75 m², pozemek 392 m²

Mrač, okres Benešov

2 499 000 Kč

2 090 000 Kč

27 867 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²

Dolní Zálezly ev. č. 237, Dolní Zálezly

2 500 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 316 m²

Křečovice, okres Benešov

2 920 000 Kč

2 820 000 Kč

35 250 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Vítkov, okres Opava

2 200 000 Kč

37 931 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej chalupy 254 m²Prodej chalupy 254 m²
Prodej chalupy 254 m²
Prodej chalupy 254 m²

Prodej chalupy 254 m²

Hoštka, Litoměřice

2 999 000 Kč

2 599 000 Kč

10 232 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
1...789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 436 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.