Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

9 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²

Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²

Janovice v Podještědí 29, Janovice v Podještědí

3 900 000 Kč

2 500 000 Kč

15 625 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 80 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 30 m², pozemek 1869 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 1869 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 1869 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 1869 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 1869 m²

Radeč 28, Žandov

3 900 000 Kč

130 000 Kč/m2

Prodej chalupy 75 m²Prodej chalupy 75 m²
Prodej chalupy 75 m²
Prodej chalupy 75 m²

Prodej chalupy 75 m²

Kruh, Semily

1 899 000 Kč

25 320 Kč/m2

Prodej chalupy 160 m²Prodej chalupy 160 m²
Prodej chalupy 160 m²
Prodej chalupy 160 m²

Prodej chalupy 160 m²

Bozkov, Semily

1 990 000 Kč

12 438 Kč/m2

Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²
Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²
Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²

Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²

Chlum, okres Česká Lípa

4 400 000 Kč

35 484 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²

Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²

Českolipská 37, Osečná - Lázně Kundratice

4 980 000 Kč

9 960 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michal
Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Michal

Petr Michal

5.0

Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Kruh, okres Semily

1 899 000 Kč

25 320 Kč/m2

Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²
Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²
Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²

Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²

Loužnice 31, Loužnice

3 100 000 Kč

2 500 000 Kč

40 323 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová
Realitní kancelář: Rehypex
Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová

Ing. Jana Drozdová

4.8

Realitní kancelář: Rehypex
Prodej chaty 40 m²Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²

Prodej chaty 40 m²

Železný Brod

3 095 000 Kč

77 375 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 80 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.