Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

16 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 290 m², pozemek 603 m²Prodej domu 290 m², pozemek 603 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 603 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 603 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 603 m²

Heřmanice 85, Žandov

3 250 000 Kč

2 250 000 Kč

7 759 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 135 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 249 m², pozemek 481 m²

Mariánská 534/13, Česká Lípa

4 900 000 Kč

19 679 Kč/m2

Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²

Jablonec nad Jizerou 806, Jablonec nad Jizerou

2 750 000 Kč

2 475 000 Kč

48 529 Kč/m2

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Benecko, okres Semily

2 950 000 Kč

2 790 000 Kč

6 173 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²

Plavy, okres Jablonec nad Nisou

1 970 000 Kč

21 889 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²

Lažany, okres Liberec

4 200 000 Kč

3 690 000 Kč

52 714 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²

Jindřichovice pod Smrkem 258, Jindřichovice pod Smrkem

4 290 000 Kč

39 000 Kč/m2

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Rakousy, okres Semily

4 890 000 Kč

9 174 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²

náměstí 105, Kravaře

2 700 000 Kč

13 500 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²

Bílý Potok 356, Bílý Potok

5 199 000 Kč

4 830 000 Kč

40 250 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 135 domů