Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

6 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²
Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²
Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²

Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²

Holčovice, okres Bruntál

1 690 000 Kč

1 490 000 Kč

13 304 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štěpánek
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Štěpánek

Martin Štěpánek

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 39 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²

Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²

Slezská, Řepiště

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

3 051 Kč/m2

Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²

Kunčice pod Ondřejníkem, okres Frýdek-Místek

1 690 000 Kč

21 392 Kč/m2

Prodej chaty 57 m²Prodej chaty 57 m²
Prodej chaty 57 m²
Prodej chaty 57 m²

Prodej chaty 57 m²

Mistřovice

1 075 000 Kč

18 860 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²

Mladecko ev. č. 1, Mladecko

2 000 000 Kč

1 500 000 Kč

25 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej chaty 27 m²Prodej chaty 27 m²
Prodej chaty 27 m²
Prodej chaty 27 m²

Prodej chaty 27 m²

311, Morávka

2 150 000 Kč

1 990 000 Kč

73 704 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 39 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.