Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

17 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²
Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²
Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²

Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²

Holčovice, okres Bruntál

1 690 000 Kč

1 490 000 Kč

13 304 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štěpánek
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Štěpánek

Martin Štěpánek

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 80 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 350 m²

Na Sioně, Bludovice, Havířov

790 000 Kč

750 000 Kč

46 875 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 389 m²

Včelařská, Karviná

690 000 Kč

599 000 Kč

37 438 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej chaty 50 m²Prodej chaty 50 m²
Prodej chaty 50 m²
Prodej chaty 50 m²

Prodej chaty 50 m²

, Ostrava

2 399 000 Kč

47 980 Kč/m2

Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²

Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²

Tvrdkov, okres Bruntál

2 650 000 Kč

27 604 Kč/m2

Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²

Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²

Slezská, Řepiště

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

3 051 Kč/m2

Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²

Kunčice pod Ondřejníkem, okres Frýdek-Místek

1 690 000 Kč

21 392 Kč/m2

Prodej chaty 57 m²Prodej chaty 57 m²
Prodej chaty 57 m²
Prodej chaty 57 m²

Prodej chaty 57 m²

Mistřovice

1 075 000 Kč

18 860 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²

Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²

Čeladná, okres Frýdek-Místek

2 100 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodej chaty, pozemek 421 m²Prodej chaty, pozemek 421 m²
Prodej chaty, pozemek 421 m²
Prodej chaty, pozemek 421 m²

Prodej chaty, pozemek 421 m²

Ježník, Pod Bezručovým vrchem, Krnov

890 000 Kč

Realitní makléř: Rostislav Kaňa
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Rostislav Kaňa

Rostislav Kaňa

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 80 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.