Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

44 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 117 m²Prodej chaty 117 m²
Prodej chaty 117 m²
Prodej chaty 117 m²

Prodej chaty 117 m²

Bělá pod Bezdězem, Mladá Boleslav

2 990 000 Kč

25 556 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 301 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 35 m², pozemek 303 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 303 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 303 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 303 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 303 m²

Žloukovice ev. č. 333, Nižbor

720 000 Kč

690 000 Kč

19 714 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Vidice 17, Vidice

4 900 000 Kč

39 200 Kč/m2

Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²

Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²

Kolmistrova 353, Kladno

700 000 Kč

30 435 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Ledečko 63, Ledečko

1 890 000 Kč

1 790 000 Kč

24 189 Kč/m2

Realitní makléř: Ivan Nikodým
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ivan Nikodým

Ivan Nikodým

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²

Hýskov, okres Beroun

2 280 000 Kč

2 000 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²

V Šárkách ev. č. 5, Dolany nad Vltavou - Debrno

2 400 000 Kč

96 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Samopše, okres Kutná Hora

4 200 000 Kč

48 837 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²

Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²

Vrátno, okres Mladá Boleslav

3 495 000 Kč

3 295 000 Kč

22 114 Kč/m2

Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²
Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²
Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²

Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²

Potočiny, Poříčí nad Sázavou

2 949 000 Kč

2 849 000 Kč

32 747 Kč/m2

1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 301 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.