Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

81 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 900 m²

Prodaná chalupa 65 m², pozemek 900 m²

Skuhrov 24, Počepice

2 650 000 Kč

2 100 000 Kč

32 308 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 708 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.4.2026

Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²
Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²
Prodaná  chalupa 75 m², pozemek 1054 m²

Prodaná chalupa 75 m², pozemek 1054 m²

Hradové Střimelice ev. č. 6, Stříbrná Skalice

4 490 000 Kč

3 700 000 Kč

49 333 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaná  chalupa 130 m², pozemek 974 m²Prodaná  chalupa 130 m², pozemek 974 m²
Prodaná  chalupa 130 m², pozemek 974 m²
Prodaná  chalupa 130 m², pozemek 974 m²

Prodaná chalupa 130 m², pozemek 974 m²

Nový Samechov 17, Řendějov

3 834 485 Kč

29 496 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²
Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²
Prodaná  chata 79 m², pozemek 622 m²

Prodaná chata 79 m², pozemek 622 m²

Mnichovice ev. č. 203, Mnichovice

4 650 000 Kč

58 861 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²

Prodaná chata 42 m², pozemek 696 m²

Malíkovice ev. č. 16, Malíkovice

2 000 000 Kč

47 619 Kč/m2

Prodáno 18.2.2026

Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²

Prodaná chata 45 m², pozemek 666 m²

Rabyně ev. č. 107, Rabyně

3 640 000 Kč

2 950 000 Kč

65 556 Kč/m2

Prodáno 5.2.2026

Prodaná  chata 71 m², pozemek 844 m²Prodaná  chata 71 m², pozemek 844 m²
Prodaná  chata 71 m², pozemek 844 m²
Prodaná  chata 71 m², pozemek 844 m²

Prodaná chata 71 m², pozemek 844 m²

Měchenice ev. č. 225, Měchenice

4 900 000 Kč

4 650 000 Kč

65 493 Kč/m2

Prodáno 16.1.2026

Prodaná  chata 86 m², pozemek 396 m²Prodaná  chata 86 m², pozemek 396 m²
Prodaná  chata 86 m², pozemek 396 m²
Prodaná  chata 86 m², pozemek 396 m²

Prodaná chata 86 m², pozemek 396 m²

Lhota Veselka ev. č. 63, Postupice

2 900 000 Kč

2 200 000 Kč

25 581 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Prodáno 15.1.2026

Prodaná  chata 58 m², pozemek 312 m²Prodaná  chata 58 m², pozemek 312 m²
Prodaná  chata 58 m², pozemek 312 m²
Prodaná  chata 58 m², pozemek 312 m²

Prodaná chata 58 m², pozemek 312 m²

Černošice ev. č. 280, Černošice

4 690 000 Kč

3 600 000 Kč

62 069 Kč/m2

Prodáno 5.1.2026

Prodaná  chata 68 m², pozemek 389 m²Prodaná  chata 68 m², pozemek 389 m²
Prodaná  chata 68 m², pozemek 389 m²
Prodaná  chata 68 m², pozemek 389 m²

Prodaná chata 68 m², pozemek 389 m²

Černíny ev. č. 121, Černíny

4 900 000 Kč

4 298 000 Kč

63 206 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 708 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.