Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

15 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²

Hrusice, okres Praha-východ

3 650 000 Kč

76 042 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 117 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Vidice 17, Vidice

4 900 000 Kč

39 200 Kč/m2

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Samopše, okres Kutná Hora

4 200 000 Kč

48 837 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²

Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²

Vrátno, okres Mladá Boleslav

3 495 000 Kč

3 295 000 Kč

22 114 Kč/m2

Prodej chaty 78 m², pozemek 488 m²Prodej chaty 78 m², pozemek 488 m²
Prodej chaty 78 m², pozemek 488 m²
Prodej chaty 78 m², pozemek 488 m²

Prodej chaty 78 m², pozemek 488 m²

Hrusice, okres Praha-východ

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

57 564 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal
Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal

Ing. Petr Dřímal

5.0

Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 117 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.