Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

59 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 716 m²Prodej stavebního pozemku 716 m²
Prodej stavebního pozemku 716 m²
Prodej stavebního pozemku 716 m²

Prodej stavebního pozemku 716 m²

Přišimasy, okres Kolín

3 900 000 Kč

5 447 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 416 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 927 m²Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²

Prodej stavebního pozemku 927 m²

Sány, okres Nymburk

3 244 500 Kč

3 500 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 972 m²Prodej stavebního pozemku 972 m²
Prodej stavebního pozemku 972 m²
Prodej stavebního pozemku 972 m²

Prodej stavebního pozemku 972 m²

Sány, okres Nymburk

3 402 000 Kč

3 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 939 m²Prodej stavebního pozemku 939 m²
Prodej stavebního pozemku 939 m²
Prodej stavebního pozemku 939 m²

Prodej stavebního pozemku 939 m²

Kouřim, okres Kolín

3 620 000 Kč

3 520 000 Kč

3 749 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej stavebního pozemku 1760 m²Prodej stavebního pozemku 1760 m²
Prodej stavebního pozemku 1760 m²
Prodej stavebního pozemku 1760 m²

Prodej stavebního pozemku 1760 m²

Vrchotovy Janovice, okres Benešov

3 500 000 Kč

1 989 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová
Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová

Ing. Maryla Štarhová

4.7

Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1299 m²Prodej stavebního pozemku 1299 m²
Prodej stavebního pozemku 1299 m²
Prodej stavebního pozemku 1299 m²

Prodej stavebního pozemku 1299 m²

Nižbor, okres Beroun

4 900 000 Kč

4 690 000 Kč

3 610 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej stavebního pozemku 1397 m²Prodej stavebního pozemku 1397 m²
Prodej stavebního pozemku 1397 m²
Prodej stavebního pozemku 1397 m²

Prodej stavebního pozemku 1397 m²

Písková Lhota, okres Mladá Boleslav

4 900 000 Kč

3 508 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej stavebního pozemku 1059 m²Prodej stavebního pozemku 1059 m²
Prodej stavebního pozemku 1059 m²
Prodej stavebního pozemku 1059 m²

Prodej stavebního pozemku 1059 m²

Komárov, okres Beroun

3 918 300 Kč

3 700 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej stavebního pozemku 1061 m²Prodej stavebního pozemku 1061 m²
Prodej stavebního pozemku 1061 m²
Prodej stavebního pozemku 1061 m²

Prodej stavebního pozemku 1061 m²

Komárov, okres Beroun

3 925 700 Kč

3 700 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Samopše, Kutná Hora

3 790 000 Kč

4 738 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 416 stavebních pozemků