Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Středočeský kraj

62 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 47 m², pozemek 463 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 463 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 463 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 463 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 463 m²

Děkanovice, okres Benešov

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 409 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 98 m²Prodej chaty 98 m²
Prodej chaty 98 m²
Prodej chaty 98 m²

Prodej chaty 98 m²

Chodouň, Beroun

15 990 000 Kč

10 490 000 Kč

107 041 Kč/m2

Prodej chaty 125 m²Prodej chaty 125 m²
Prodej chaty 125 m²
Prodej chaty 125 m²

Prodej chaty 125 m²

Na dolích ev. č. 1023, Petrov - Bohuliby

9 999 000 Kč

8 999 000 Kč

71 992 Kč/m2

Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²
Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²
Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²

Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²

Okřesaneč 22, Okřesaneč

4 249 000 Kč

3 495 000 Kč

33 286 Kč/m2

Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²

Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²

Adamov, Adamov

11 900 000 Kč

10 899 000 Kč

67 278 Kč/m2

Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²
Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²
Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²

Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²

Polní, Nový Vestec

9 900 000 Kč

7 199 000 Kč

86 735 Kč/m2

Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

1 870 000 Kč

27 910 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Řiha
Realitní kancelář: OAK Group
Realitní makléř: Miroslav Řiha

Miroslav Řiha

4.4

Realitní kancelář: OAK Group
Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²

Čím, okres Příbram

2 500 000 Kč

35 714 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²

Roztoky ev. č. 47, Roztoky

2 950 000 Kč

49 167 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej chaty 100 m², pozemek 2418 m²Prodej chaty 100 m², pozemek 2418 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 2418 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 2418 m²

Prodej chaty 100 m², pozemek 2418 m²

Krňany, okres Benešov

4 000 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
1234...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 409 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.