Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Středočeský kraj

61 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²

Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²

Zaječí 21, Maršovice

8 000 000 Kč

21 220 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 410 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²

Hrusice, okres Praha-východ

3 650 000 Kč

76 042 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Prodej chaty 117 m²Prodej chaty 117 m²
Prodej chaty 117 m²
Prodej chaty 117 m²

Prodej chaty 117 m²

Bělá pod Bezdězem, Mladá Boleslav

2 990 000 Kč

25 556 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²

Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²

Mělnická 140, Řepín

6 500 000 Kč

92 857 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²

Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²

Adamov 83, Adamov

10 899 000 Kč

111 214 Kč/m2

Prodej chaty 35 m², pozemek 303 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 303 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 303 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 303 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 303 m²

Žloukovice ev. č. 333, Nižbor

720 000 Kč

690 000 Kč

19 714 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Vidice 17, Vidice

4 900 000 Kč

39 200 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²

Vltavská, Větrušice

6 300 000 Kč

108 621 Kč/m2

Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²

Prodej chaty 23 m², pozemek 366 m²

Kolmistrova 353, Kladno

700 000 Kč

30 435 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Ledečko 63, Ledečko

1 890 000 Kč

1 790 000 Kč

24 189 Kč/m2

Realitní makléř: Ivan Nikodým
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ivan Nikodým

Ivan Nikodým

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
1...4567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 410 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.