Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

23 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²

Chvalčov, okres Kroměříž

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

47 766 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 91 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²

Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²

Uherské Hradiště - Mařatice, okres Uherské Hradiště

4 700 000 Kč

3 890 000 Kč

65 932 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²

Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²

Roštín, okres Kroměříž

1 800 000 Kč

34 615 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²

Zlín, okres Zlín

1 750 000 Kč

1 470 000 Kč

32 667 Kč/m2

Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²
Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²
Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²

Prodej chaty 357 m², pozemek 357 m²

Amerika, Vsetín

1 490 000 Kč

1 400 000 Kč

3 922 Kč/m2

Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²

Masarykovo náměstí 167, Rožnov pod Radhoštěm

5 190 000 Kč

4 950 000 Kč

70 714 Kč/m2

Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²
Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²
Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²

Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

4 050 000 Kč

3 949 000 Kč

20 675 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²

Rajnochovice ev. č. 100, Rajnochovice

5 500 000 Kč

4 500 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²

Hluk ev. č. 29, Hluk

690 000 Kč

550 000 Kč

27 500 Kč/m2

Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²

Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²

Napajedla ev. č. 223, Napajedla

1 699 000 Kč

1 549 000 Kč

48 406 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 91 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.