Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

38 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²

Bzová 4, Bojkovice

680 000 Kč

11 333 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 214 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Dolní 361, Ostrožská Nová Ves

4 550 000 Kč

47 895 Kč/m2

Prodej domu 179 m²Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²

Prodej domu 179 m²

41, Poličná

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

21 732 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²

1. května 1099, Brumov-Bylnice - Brumov

4 590 000 Kč

27 000 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²

Nové sady, Morkovice-Slížany

2 490 000 Kč

31 923 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²

Újezd, okres Zlín

4 560 000 Kč

3 650 000 Kč

16 820 Kč/m2

Realitní makléř: Matyáš Paulík
Realitní kancelář: RE/MAX Via
Realitní makléř: Matyáš Paulík

Matyáš Paulík

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Via
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Sehradice, okres Zlín

4 900 000 Kč

4 750 000 Kč

23 750 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²

Pitín 62, Pitín

1 770 000 Kč

10 926 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²

Záhorovice 159, Záhorovice

2 950 000 Kč

2 750 000 Kč

29 570 Kč/m2

Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²

Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²

Lomená, Zlín

4 690 000 Kč

4 190 000 Kč

71 017 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 214 domů