Kontakt

Domy na prodej s cenou do 19 mil. Kč

Do 19 mil. Kč

1 919 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²

Nádražní, Morkovice-Slížany

9 390 000 Kč

40 474 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 874 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²

Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²

Slavíčkova 5/7, Šumperk

10 800 000 Kč

77 143 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 100 m²Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²

Prodej domu 100 m²

89, Strážek

4 930 000 Kč

49 300 Kč/m2

Prodej vily 502 m²Prodej vily 502 m²
Prodej vily 502 m²
Prodej vily 502 m²

Prodej vily 502 m²

Bezděkov u Žatce

15 000 000 Kč

29 880 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 785 m²Prodej domu, pozemek 785 m²
Prodej domu, pozemek 785 m²
Prodej domu, pozemek 785 m²

Prodej domu, pozemek 785 m²

Domašov, Bělá pod Pradědem

3 980 000 Kč

Prodej domu 62 m², pozemek 249 m²Prodej domu 62 m², pozemek 249 m²
Prodej domu 62 m², pozemek 249 m²
Prodej domu 62 m², pozemek 249 m²

Prodej domu 62 m², pozemek 249 m²

V Chatách ev. č. 46, Karlovy Vary - Tašovice

5 500 000 Kč

4 999 999 Kč

80 645 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²
Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²
Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²

Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²

Nepomucká, Černice, Plzeň

15 965 000 Kč

90 607 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 4211 m²

Strachaly ev. č. 53, Snědovice

5 550 000 Kč

55 500 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 63 m², pozemek 881 m²Prodej domu 63 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 63 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 63 m², pozemek 881 m²

Prodej domu 63 m², pozemek 881 m²

Přešín 68, Čížkov

3 490 000 Kč

55 397 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²

Stráž nad Ohří 55, Stráž nad Ohří

5 500 000 Kč

4 900 000 Kč

24 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
1...119120121...192

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 874 domů