Kontakt

Domy na prodej s cenou do 19 mil. Kč

Do 19 mil. Kč

1 910 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²

Pražská, Vráž

7 900 000 Kč

7 490 000 Kč

59 920 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 850 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²

Na návsi 261, Třebestovice

10 299 000 Kč

57 217 Kč/m2

Prodej domu 94 m²Prodej domu 94 m²
Prodej domu 94 m²
Prodej domu 94 m²

Prodej domu 94 m²

48, Dolánky nad Ohří

5 490 000 Kč

58 404 Kč/m2

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Malé náměstí 73, Jistebnice

3 620 000 Kč

20 337 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Bolatická, Kravaře

6 500 000 Kč

27 083 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²

Sedlec 238, Sedlec

5 249 000 Kč

4 990 000 Kč

49 900 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²

Měřín, okres Žďár nad Sázavou

10 095 000 Kč

77 654 Kč/m2

Prodej domu 200 m²Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²

Prodej domu 200 m²

Kostelní, Benešov nad Ploučnicí

5 490 000 Kč

27 450 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²

Purkarec 103, Hluboká nad Vltavou

7 990 000 Kč

66 583 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²

Vodňany - Pražák, okres Strakonice

6 825 000 Kč

40 147 Kč/m2

1...127128129...191

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 850 domů