Kontakt

Domy na prodej s cenou do 19 mil. Kč

Do 19 mil. Kč

1 919 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 342 m², pozemek 481 m²Prodej domu 342 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 342 m², pozemek 481 m²

Jaromírova 66, Jaroměř - Jakubské Předměstí

9 990 000 Kč

29 211 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 881 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 396 m², pozemek 963 m²Prodej vily 396 m², pozemek 963 m²
Prodej vily 396 m², pozemek 963 m²
Prodej vily 396 m², pozemek 963 m²

Prodej vily 396 m², pozemek 963 m²

Resslova, Děčín

13 500 000 Kč

11 900 000 Kč

30 051 Kč/m2

Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²

Lešany 3, Lešany

6 999 003 Kč

6 666 003 Kč

34 719 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²

Strašice 41, Strašice

4 990 000 Kč

62 375 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²

Zeyerova 374/15, Liberec I-Staré Město

12 000 000 Kč

6 500 000 Kč

40 625 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²

Chotouň 6, Chrášťany

3 700 000 Kč

35 238 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 303 m²Prodej domu 150 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 303 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 303 m²

Hlavní, Úžice

12 500 000 Kč

9 950 000 Kč

66 333 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²

Brňany 42, Brňany

4 760 000 Kč

37 778 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²

Vysoká Pec 188, Bohutín

10 900 000 Kč

9 899 000 Kč

43 039 Kč/m2

Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²

Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²

Požární, Bohumín

5 320 000 Kč

4 990 000 Kč

18 902 Kč/m2

1...135136137...192

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 881 domů