Kontakt

Domy na prodej s cenou do 19 mil. Kč

Do 19 mil. Kč

1 889 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 366 m², pozemek 920 m²Prodej domu 366 m², pozemek 920 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 920 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 920 m²

Prodej domu 366 m², pozemek 920 m²

Jitkov, okres Havlíčkův Brod

10 400 000 Kč

28 415 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 807 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²

Lubenecká 83, Chyše

3 300 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 2758 m²Prodej domu 174 m², pozemek 2758 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 2758 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 2758 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 2758 m²

Strážkovice, okres České Budějovice

10 490 000 Kč

60 287 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Svoboda
Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Realitní makléř: Jakub Svoboda

Jakub Svoboda

Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²

Hradec nad Moravicí, okres Opava

6 590 000 Kč

24 407 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²

Holenická, Praha

6 999 000 Kč

6 600 000 Kč

110 000 Kč/m2

Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²

Školní, Uherský Ostroh

9 850 000 Kč

29 848 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²

Podolí, okres Uherské Hradiště

4 490 000 Kč

32 071 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 940 m²Prodej domu 100 m², pozemek 940 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 940 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 940 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 940 m²

Stupešice 45, Běhařovice

2 100 000 Kč

21 000 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²

U trati 117, Tišice

14 800 000 Kč

75 127 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 162 m², pozemek 2387 m²Prodej domu 162 m², pozemek 2387 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2387 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2387 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 2387 m²

Maleč - Předboř, okres Havlíčkův Brod

3 500 000 Kč

3 350 000 Kč

20 679 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
1...153154155...189

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 807 domů