Kontakt

Domy na prodej s cenou do 19 mil. Kč

Do 19 mil. Kč

1 876 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²

Dříteč, okres Pardubice

15 499 000 Kč

110 707 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 691 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²

Dříteč, okres Pardubice

17 800 000 Kč

117 105 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²

Na Okraji, Prostějov

13 800 000 Kč

13 300 000 Kč

49 813 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu 115 m², pozemek 26714 m²Prodej domu 115 m², pozemek 26714 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 26714 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 26714 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 26714 m²

Kunačice 14, Kunvald

10 995 000 Kč

95 609 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²

Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²

K Tišině 389, Řečany nad Labem

11 500 000 Kč

43 233 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²

Čistá, okres Mladá Boleslav

7 490 000 Kč

6 990 000 Kč

34 098 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša
Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša

Mgr. Aleš Mriša

Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Prodej domu 120 m², pozemek 1238 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1238 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1238 m²

Málkov - Zelená, okres Chomutov

5 999 000 Kč

5 799 000 Kč

48 325 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²

Zádolí 21, Zádolí

11 950 000 Kč

39 833 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Jílková
Realitní kancelář: Reality Jílková
Realitní makléř: Tereza Jílková

Tereza Jílková

5.0

Realitní kancelář: Reality Jílková
Prodej domu 114 m², pozemek 114 m²Prodej domu 114 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 114 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 114 m²

Hořovičky, okres Rakovník

3 200 000 Kč

28 070 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

4.9

Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST
Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²

Česká Bělá 55, Česká Bělá

4 990 000 Kč

4 690 000 Kč

39 083 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
1...242526...188

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 691 domů