Kontakt

Domy na prodej s cenou do 19 mil. Kč

Do 19 mil. Kč

1 888 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 497 m², pozemek 2119 m²Prodej domu 497 m², pozemek 2119 m²
Prodej domu 497 m², pozemek 2119 m²
Prodej domu 497 m², pozemek 2119 m²

Prodej domu 497 m², pozemek 2119 m²

Nová Ves III 10, Svojšice

11 750 000 Kč

9 990 000 Kč

20 101 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Brynda
Realitní kancelář: REALITY & BRYNDA - reality S DŮVĚROU
Realitní makléř: Michal Brynda

Michal Brynda

4.7

Realitní kancelář: REALITY & BRYNDA - reality S DŮVĚROU

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 798 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²

Slatina nad Úpou 107, Slatina nad Úpou

2 150 000 Kč

1 990 000 Kč

18 952 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²

Náměstí 103, Krásno

4 349 000 Kč

3 850 000 Kč

15 400 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kolda
Realitní kancelář: RE/MAX Reliable
Realitní makléř: Lukáš Kolda

Lukáš Kolda

Realitní kancelář: RE/MAX Reliable
Prodej domu 239 m²Prodej domu 239 m²
Prodej domu 239 m²
Prodej domu 239 m²

Prodej domu 239 m²

97, Ženklava

5 990 000 Kč

5 900 000 Kč

24 686 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²

Mlékosrby 100, Mlékosrby

5 650 000 Kč

4 750 000 Kč

26 389 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²

Krupá 86, Krupá

8 900 000 Kč

8 700 000 Kč

46 774 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²

U Křížku 897, Vejprnice

10 590 000 Kč

8 800 000 Kč

57 516 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²

Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²

Lipová 477, Žlutice

7 900 000 Kč

5 200 000 Kč

29 379 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²

Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²

Vlkošská 838, Vracov

11 135 250 Kč

10 605 000 Kč

34 544 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²

Mistra Martina, Volyně

1 980 000 Kč

1 880 000 Kč

16 348 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
1...303132...189

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 798 domů